Dla naszych ale nie tylko coworkingowców zorganizowaliśmy warsztaty "W stronę prawdziwych zmian, czyli odkryj co jest dla ciebie najważniejsze"

Szkolenie prowadził Sebastian Fagasiński z Premium Trainings (naszej firmy szkoleniowej) w ramach cyklu „Letnie warsztaty efektywności osobistej”.

Sebastian Fagasiński – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego oraz studiów podyplomowych w Ośrodku Badań Europejskich Uniwersytetu Łódzkiego, certyfikowany trener biznesu.

Więcej: PURPOSE video oraz PURPOSE mag
 
 
Część druga Listonic: starach przed sprzedażą...


W pierwszym wywiadzie Michał Izydorczyk z "Rozmowy o StartUpach" (https://www.facebook.com/ostartupach) rozmawia z Filipem Miłoszewskim współtwórcą aplikacji "Listonic" (http://www.listonic.com)

Wspólnie z "Rozmowy o StartUpach" uruchomiliśmy cykl wideo rozmów z twórcami startupów, inwestorami, przedstawicielami venture capitals, aniołami biznesu. Każda rozmowa podzielona będzie na cztery części. Rozmowy nagrywamy w Work Place 59 / Kameralnym coworkingu w centrum Łodzi (http://workplace59.com/) Rozmowy prowadzi Michał Izydorczyk.

 

Część pierwsza: Listonic: jak to się zaczęło...

W pierwszym wywiadzie Michał Izydorczyk z "Rozmowy o StartUpach" (https://www.facebook.com/ostartupach) rozmawia z Filipem Miłoszewskim współtwórcą aplikacji "Listonic" (http://www.listonic.com)

Wspólnie z "Rozmowy o StartUpach" uruchomiliśmy cykl wideo rozmów z twórcami startupów, inwestorami, przedstawicielami venture capitals, aniołami biznesu. Każda rozmowa podzielona będzie na cztery części. Rozmowy nagrywamy w Work Place 59 / Kameralnym coworkingu w centrum Łodzi. Rozmowy prowadzi Michał Izydorczyk.

 

Prezentujemy drugą serię PURPOSE mondays, którą nagrywamy w kameralnej przestrzeni coworkingowej – Work Place 59 (www.workplace59.com).

W pierwszym odcinku spotykamy się z organizatorkami konferencji "Creative Vibes – Kreatywnością napędzamy gospodarkę". O kreatywności, przedsiębiorczości, edukacji i Łodzi, opowiadają dr Jolanta Bieńkowska (Katedra Zarządzania UŁ) oraz przedstawicielka Koła Naukowego Bizaktywne – Małgorzata Sołtysiak.

 

W drugim odcinku spotykamy się z doradcą, analitykiem Funduszu Inwestycyjnego Xplorer Fund. Fundusz ten działając w ramach rządowego programu inwestuje pieniądze w ciekawe, innowacyjne projekty. Jakie? dowiecie się z materiału. A jeżeli chcecie aplikować ze swoim projektem o finansowanie w kwocie do 1 000 000 PLN, możecie pisać bezpośrednio do bartosz.skladzien@xplorerfund.com.

 

W trzecim odcinku rozmawiamy z Pawłem Machometem / Rzuć Pan Okiem. Paweł zajmuje się odnawianiem starych mebli, prowadzi bardzo popularne warsztaty z odnawiania mebli. O początkach swojej przygody, wykształceniu, przyszłości zawodów stolarza, tapicera opowiada w PURPOSE mondays. Jeżeli chcecie wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez Pawał albo dowiedzieć się więcej o jego działalności odwiedźcie jego bloga: http://rzucpanokiem.pl/blog/

 

W kolejnym odcinku rozmawiamy z Joanną i Mackiem z wydawnictwa i studia Ładne Halo http://www.ladne-halo.pl/. Ładne i mądre książki dla dzieci to ich sposób na życie. O inspiracji, realizacjach, nagrodach opowiadają w PURPOSE mondays. Drugą serię PURPOSE mondays, nagrywamy we współpracy z "niezbędnik m. łodzi" http://niezbednikmiastalodzi.pl/start

 

W piątym odcinku PURPOSE mondays rozmawiamy z Olgą z Sensora Sztuki http://sensorsztuki.pl/. Sensor Sztuki wykrywa bezkompromisowych, poszukujących artystów. To nie stacjonarna galeria ani sklep internetowy – to nowy pomysł na upowszechnianie i sprzedaż sztuki współczesnej oraz profesjonalne wsparcie wyróżniających się twórców.

 

Szósty odcinek PURPOSE mondays to temat marketingu terytorialnego i promocji regionu. Województwo Łódzkie realizuje strategię promocji opartą o metodologię Design Thinking. Kto za tym stoi? Zobaczcie!

 

Dzisiejszy odcinek PURPOSE mondays to spotkanie z przedstawicielem zespołu FitCollect - inteligentny system zbierania danych o użytkownikach w klubach fitness. Paweł opowiada o swoim pomyśle, o wygranym konkursie Go creative. Biznes na start. Zobaczcie! Drugą serię PURPOSE mondays, nagrywamy w kameralnej przestrzeni coworkingowej – Work Place 59